KONST / Litografier / Litografier 16044045
nr 1604 4045
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Litografier, 5 st, Signerade, 200-upplaga, oramade lösa blad. Bladets mått: 44x63 cm
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 mars 2024
kl 19:40:12
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr